JobsGroup - PERSONÁLNÍ AGENTURA

Cílem každého zaměstnance je mít kvalitního zaměstnavatele, cílem každého zaměstnavatele je mít kvalitního zaměstnance.

Naše společnost vznikla, aby naplnila představy obou stran.

 

Jobs Group je Váš partner k vyřešení problémů s nedostatkem zaměstnanců. Na trhu působíme již třetím rokem a úspěšně umisťujeme zkušené zaměstnance do různých odvětví na trhu práce, do velkých společností i malých firem.

 

     Kontaktujte nás

Naše společnost plní svůj kodex ve čtyřech bodech, které jsou:

  • Splníme vždy co slíbíme
  • Budeme vždy upřímní
  • Vše co děláme, dotahujeme do konce
  • Ne všechna rozhodnodnutí, která uděláme jsou správná, ale z těch špatných se musíme poučit

 

 

Nedostatek osob s potřebnou kvalifikací

PRO VAŠI SPOLEČNOST NAJDEME KVALIFIKOVANÉ ZAMĚSTNANCE

Zaměstnavatelé a zaměstnanci čelí výzvě, jaká na trhu práce ještě nikdy v minulosti nebyla. Celosvětově a celospolečensky dochází momentálně k zásadním změnám a tyto procesy výrazně urychlila ekonomická krize. Společnosti jsou pod rostoucím tlakem na snižování marží, růst efektivity a jsou nuceny produkovat více, se stejným nebo menším množstvím lidských zdrojů. To klade mnohem větší požadavky na organizaci a řízení lidských zdrojů a samozřejmě také na zaměstnance na všech úrovních.

Velmi silně začal brzdit rozvoj firem nedostatek lidí s potřebným profilem. Dochází k tomu, že je na jedné straně vysoká nezaměstnanost, ale současně firmy nemohou najít vhodné zaměstnance. Požadavky firem na zaměstnance se s technologickým pokrokem mění stále rychleji. Mnohem rychlejším tempem než se vyvíjí kvalifikační struktura populace. Navíc demografický vývoj vede k tomu, že aktivní populace ve vyspělých zemích se zmenšuje. Lidí je tedy na trhu práce stále méně a tito lidé mají stále více „nevhodnou“ kvalifikaci a dovednosti.

 

 

 

 


© Všechna práva vyhrazena
Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Více informací zde.

ČeskyEnglish

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout